Як створити он-лайн курс на платформі Microsoft OneNote

Рецепт створення курсу засобоми Microsoft OneNote Classroom

Онлайн-навчання упевнено перетворюється на повсякденну практику вітчизняної вищої школи. В університетах вже не є новиною дистанційна форма навчання. Все більше викладачів переходять до онлайн-підтримки своїх традиційних університетських дисциплін за допомогою різноманітних ІТ-платформ, серед яких найпопулярнішими залишаються системи управління навчальним середовищем (LMS) на зразок Moodle.

Проте для підготовки (у т. ч. перепідготовки, підвищення кваліфікації) фахівців економічного профілю, несумнівний інтерес можуть представляти онлайн-платформи бізнес-класу, які активно використовуються підприємствами різних сфер діяльності та можуть успішно застосовуватися у навчальному процесі. Саме такий приклад являє собою платформа Microsoft Office 365 – платний хмарний власницький інтернет-сервіс і програмне забезпечення компанії Microsoft. Пакет призначений для використання в компаніях — від малого бізнесу до великих підприємств. Проте, майбутні економісти (підприємці, фінансисти, менеджери) можуть познайомитись з цією платформою ще на етапі навчання в університеті, оскільки сьогодні Office 365 також стає доступним для освітніх установ.

У тренінгу ви познайомитесь з можливостями бізнес-платформи Microsoft Office 365 у навчальному процесі. На прикладі одного із комплексних застосунків цієї платформи ви дізнаєтеся як забезпечити онлайн-підтримку викладання навчального курсу за моделлю змішаного навчання.

У ТРЕНІНГУ ЙДЕТЬСЯ ПРО:

 • можливості, що відкриває онлайн-курс на платформі Microsoft Office 365 для викладачів та студентів;
 • досвід створення онлайн-курсів у OneNote Class Notebook в університетській освіті;
 • технологію розробки та постановки університетського курсу в онлайн-форматі у OneNote Class Notebook;
 • керування онлайн-курсом у OneNote Class Notebook як складовою комбінованого навчального процесу (офлайн + онлайн);
 • корисні онлайн-інструменти навчання на основі OneNote Class Notebook;
 • перспективи запровадження онлайн-підтримки викладання традиційних університетських дисциплін економічного профілю із використанням ІТ-рішень бізнес-класу.

«СМАКОЛИКИ» ТРЕНІНГУ:

 • методичні поради щодо підготовки навчального контенту онлайн-курсу;
 • покрокова інструкція роботи із застосунком OneNote Class Notebook на платформі Microsoft Office 365;
 • електронний ілюстрований посібник про створення онлайн-курсу у OneNote Class Notebook (у форматі PDF).

ЗМІСТ ТРЕНІНГУ ТА КОМПЕТЕНТНОСТІ, ЯКИХ ВИ НАБУДЕТЕ:

Ви зможете швидко та у пізнавальній формі познайомитись з можливостями реалізації моделі змішаного навчання за допомогою застосунків Microsoft Office 365 та переконатися, що маючи базові навички роботи з офісними онлайн-сервісами, можна створювати сучасні навчальні курси з елементами дистанційного навчання.

На прикладі Microsoft Office 365 ви навчитеся використовувати ІТ-платформу бізнес-класу у викладанні навчального матеріалу, дізнаєтеся про рецепти емоційного включення студентів у навчальний процес за допомогою онлайн-інструментарію, що надає OneNote Class Notebook.

Ви переконаєтеся, що онлайн-супроводження вашої навчальної дисципліни на платформі OneNote Class Notebook – це не складно та доступно навіть для початківця!

Ви отримаєте вичерпну інформацію про те, як запроваджувати окремі онлайн-інструменти платформи Microsoft Office 365 у традиційний навчальний процес, а також отримаєте поради щодо вашого подальшого розвитку у сфері змішаного навчання.

Цей тренінг призначений для тих, хто хоче урізноманітнити свою викладацьку практику та модернізувати методичні підходи до створення навчальних курсів. Тренінг допоможе вам відкрити нові горизонти у викладанні за допомогою онлайн-інструментів!

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

Тренінг буде корисний для:

 • початківців у змішаній формі навчання - викладачів, які тільки починають розробляти онлайн-курси;
 • викладачів вищої школи, які прагнуть урізноманітнити свою викладацьку практику та модернізувати методичні підходи до створення навчальних курсів, які не бояться експериментувати, які «ЗА» сучасний підхід до організації навчання;
 • бізнес-тренерів, фасилітаторів, коучів, які займаються перепідготовкою та підвищенням кваліфікації фахівців у системі підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів (особливо економічного профілю);
 • учителів середньої школи (переважно старших класів) та викладачів позашкільних закладів, які прагнуть до розширення фахової компетентності своїх випускників та підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці за умов постіндустріального світу;
 • користувачів Microsoft Office 365, які опановують «секрети» роботи із застосунками цього інтернет-сервісу та відкриті до нових знань!

НЕОБХІДНІ ТА ДОСТАТНІ УМОВИ УСПІШНОГО ПРОХОДЖЕННЯ ТРЕНІНГУ:

 • необхідна підписка на онлайн-сервіс Microsoft Office 365 (можна оформити за посиланням https://products.office.com);
 • для успішного використання набутих на тренінгу знань та навичок необхідно переконатися, що Ваша організація (університет, школа тощо) отримала безкоштовну підписку на план "Office 365 для навчальних закладів";
 • для створення онлайн-курсу достатньо мати навички роботи з електронними документами (Word, Power Point) та найпростішими онлайн-функціями (отримання посилання на файл, копіювання та завантаження інформації).

ВАШ ТРЕНЕР

Гребешкова Олена Миколаївна, кандидат економічних наук, доцент

 • автор понад 100 наукових публікацій, співавтор 1 підручника та 11 навчальних посібників, співавтор авторських навчальних програм 5 дисциплін бакалаврського та магістерського рівнів підготовки;
 • активний агент впровадження моделі змішаного навчання (офлайн + онлайн);
 • автор 6 онлайн-курсів на платформі MOODLE та 1 курсу на платформі OneNote Class Notebook;
 • ініціатор та координатор проекту впровадження Microsoft Office 365 на факультеті економіки та управління ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана»;
 • співзасновник інформаційної платформи «Інновації в бізнес-освіті» (https://www.facebook.com/ibecon/ );
 • заступник головного редактора збірника наукових праць "Стратегія економічного розвитку України" (http://www.sedu.com.ua/ )

ГАРАНТІЇ

Ми впевнені у якості наших курсів і повністю довіряємо нашим слухачам. При оформленні платної підписки на курс, протягом 30 днів Ви маєте можливість повернути Ваші кошти у повному обсязі, без необхідності пояснювати причини такого рішення. Просто напишіть нам, і ми повернемо вартість курсу, якщо він Вас з будь-яких причин не влаштовує.


Викладачі курсу


Олена Гребешкова
Олена Гребешкова

Зміст курсу


  Основний зміст курсу
Доступний у днів
днів після того, як Ви запишетесь
  Додаткові матеріали
Доступний у днів
днів після того, як Ви запишетесь

Приєднуйтесь просто зараз!Часті запитання


Коли курс починається і закінчується?
Курс починається прямо зараз і ніколи не закінчується! Це абсолютно самостійного онлайн курс - Ви самі вирішуєте, коли Ви починаєте, і коли Ви закінчуєте навчання.
Як довго у мене буде доступ до курсу?
Як щодо пожттєвого доступу? Після реєстрації, Ви маєте необмежений доступ до цього курсу протягом життя і через будь-які пристрої, якими Ви володієте.
Що робити, якщо я незадоволений курсом?
Ми ніколи не хотіли б Вас розчарувати! Якщо Ви не задоволені своєю покупкою, зв'яжіться з нами протягом перших 30 днів, і ми повернемо Вам витрачені на курс кошти. У повному обсязі. Без необхідності пояснювати причини Вашого рішення.